Przeskocz do treści

Centrum Integracji Społecznej w Sławkowie

05.03.2021

Nasi uczestnicy/uczestniczki mogą się pochwalić pierwszymi prototypy płaszczy i żakietów

 

 

 

 

 

 

10.02.2021

Nasze uczestniczki/uczestnicy prezentują kolejne dzieła własnego wykonania.

 

Oczywiście nie możemy zapomnieć o naszych cudownych maskotkach 🙂

20.01.2021

Szanowni Państwo

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszym projekcie. Podczas zajęć w warsztatach nabędą Państwo umiejętność projektowania oraz szycia własnych projektów. Nasi uczestnicy/uczestniczki projektują a następne szyją zaprojektowane przez siebie części garderoby.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23.12.2020

19.11.2020

W ramach udziału w warsztatach w Centrum Integracji Społecznej w Sławkowie nasi uczestnicy/uczestniczki zdobywali nowe kwalifikacje poprzez udział w kursie komputerowy z zewnętrznym egzaminem

 

Pozostałe osoby mogą pochwalić się nowymi częściami garderoby, które same wykroiły i uszyły.

Jedna z naszych uczestniczek projektuje i własnoręcznie szyje kolejne prześliczne maskotki

 

12.10.2020

Szanowni Państwo

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszym projekcie. Podczas zajęć w warsztatach nabędą  Państwo umiejętność projektowania oraz szycia własnych projektów. Nasi uczestnicy/uczestniczki projektują a następne szyją zaprojektowane przez siebie części garderoby.

Wśród naszych uczestników/uczestniczek rozkwita także niezwykle utalentowana osoba która szyje takie o to cuda 🙂

09.09.2020

Kolejne dni zajęć mijają uczestniczki/uczestnicy dokonują ostatnich przymiarek, ostatnich poprawek instruktor dokonuje ostatecznych porad i możemy się pochwalić kolejnymi dziełami 😊

14.08.2020

Dziś kolejny dzień zajęć. Możemy się już pochwalić dziełami uczestniczek/uczestników projektu, którzy wkładają całe serce w swoje prace 😊

15.07.2020

W lipcu kolejne osoby zaczynają udział w warsztatach, pracowniach CIS, inni Uczestniczki/uczestnicy projektu kontynuują naukę w warsztatach. A oto przykładowe zdjęcia z zajęć 😊

16.06.2020

Po powrocie do zajęć zaczynamy dalsze etapy nauki w warsztatach, pracowniach CIS. W ramach projektu odbywają się warsztaty w pracowniach. Cały czas trwa nabór formularzy zgłoszeniowych osób zainteresowanych udziałem w projekcie. Osoby spełniające wymagania uczestnictwa w projekcie przechodzą spotkania z doradcą zawodowym, psychologiem oraz pracownikiem socjalnym w celu określenia najlepszej dla nich ścieżki wsparcia , rodzaju pracowni w jakiej będą brać udział. Uczestnicy/Uczestniczki spotykają się z couch `em, oraz psychologiem.

02.03.2020

Po spotkaniach z doradcą zawodowym, psychologiem oraz pracownikiem socjalnym pierwsi uczestnicy/uczestniczki zaczynają zajęcia w pracowniach, warsztatach.

03.02.2020 r.

Pierwsi uczestnicy/uczestniczki rozpoczynają indywidualne spotkania z doradcą zawodowym, pracownikiem socjalnym oraz psychologiem.

21.01.2020 r.

Pracownia obsługi profesjonalnego sklepu internetowego też już gotowa 😊

17.12.2019r.

Dokonujemy pierwszych zakupów sprzętów, nasze warsztaty, pracownie nabierają już kolorów 😊

 

20.11.2019 r.

Rozpoczynamy rekrutację uczestników/uczestniczek, nawiązywana jest współpraca z Powiatowym Urzędem Pracy w Będzinie, podpisywane są  porozumienia o współpracę z Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sławkowie, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czeladzi,  Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Będzinie.

15.10.2019r.

Zapraszamy gorąco do udziału w naszym projekcie „Centrum Integracji Społecznej w Sławkowie”, u nas nauczysz się projektowania i konstrukcji technik krawieckich, krawiectwa oraz obsługi profesjonalnego sklepu internetowego.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------